O mnie

Mam na imię Andrzej.

Obecnie praktykuję medytację dzogczen w tradycji bon, co raz bardziej pogłębiając związek z nieograniczoną, świetlistą obecnością.

Kiedyś praktykowałem sporo autohipnozy i relaksacji w różnych konfiguracjach (progresywnej, Shultza czy Jacobsona). Miałem swoją przygodę ze świadomym śnieniem czy hipnozą i cholera wie jeszcze czym.

Skończyłem kognitywistykę, powoli kończę psychologię. Na temat medytacji i buddyzmu z punktu widzenia filozofii i neuronauk pisałem licencjat, na temat praktyk religijnych z punktu widzenia psychologii piszę magisterkę.

Interesują mnie uniwersalne, psychobiologiczne mechanizmy medytacji i odmiennych stanów świadomości. Jaram się ucieleśnionym poznaniem, fenomenologią i lingwistyką kognitywną. Fascynuję się błędami poznawczymi, psychologią społeczną i społeczno-poznaczą i psychoterapią, szczególnie poznawczo-behawioralną.

Prowadzę warsztaty i szkolenia, z różnych tematów, czasami dotyczą medytacji i duchowości, a czasami to zwykłe miękkie tematy. Lubię pracować z ludźmi grupowo i indywidualnie.

Zapraszam 🙂

Reklamy

3 Komentarze (+add yours?)

 1. Handmade
  Mar 07, 2013 @ 18:35:49

  Przeglądam blog (chciałbym wrócić do medytacji), ale tą zakładkę warto zmianić na krótkie wprowadzenie – bo myślałem, że to tutaj znajdę 🙂

  Odpowiedz

 2. andrewek328
  Kwi 03, 2013 @ 09:34:43

  Już jest, jak widać 🙂

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: